Zamknij

Obróć urządzenie dla lepszych wrażeń

ZAREZERWUJ TĘ OFERTĘ

ZAREZERWUJ TĘ OFERTĘ

Zamknij

Kiedy?

Pokój 1
1
0

Dodaj pokój

Więcej opcji

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

Oferta obowiązuje w biorących udział w programie hotelach Ibis w 28 krajach (zobacz listę uczestniczących hoteli).
Pakiet Ekstra Oszczędności to cena obejmująca podatek, wyświetlana podczas rezerwacji. Dotyczy jednego pokoju (ogranicza się do łącznej liczby osób nie przekraczającej dopuszczalnej liczby gości dla danego typu pokoju). Oferta obejmuje śniadanie, punkty Le Club AccorHotels oraz dodatkowe korzyści w zależności od miejsca pobytu (podczas rezerwacji należy sprawdzić warunki sprzedaży dla danej ceny).
Rezerwacji należy dokonać z wyprzedzeniem przez Internet, na stronach AccorHotels lub za pośrednictwem centrów telefonicznych.
Wymienione ceny mogą się różnić w zależności od dat i warunków związanych z oferowanymi usługami w danym hotelu. Oferta nie dotyczy grup i nie łączy się z innymi promocjami.
Obowiązują ogólne warunki Le Club AccorHotels. Należy podać numer karty lojalnościowej podczas rezerwacji i okazać kartę w recepcji przy zameldowaniu w hotelu.
Punkty bonusowe zostaną automatycznie naliczone w terminie do 10 dni od dnia zakończenia pobytu. Rezerwacja kilku pokoi dokonana przez jedną osobę będzie traktowana jako jeden pobyt. W przypadku dołączenia do programu Le Club AccorHotels podczas korzystania z Pakietu Ekstra Oszczędności punkty bonusowe nie są przyznawane.
Oferta zależy od dostępności i podlega zasadzie liczby pokoi dostępnych w ramach oferty w terminie pobytu wybranym przez gościa.

Ekstra oszczędności

Pakiet Ekstra Oszczędności

Skorzystaj z niższej ceny pakietu obejmującego zakwaterowanie, śniadanie w formie bufetu, dodatkowe korzyści i do 100 punktów Le Club AccorHotels za pobyt!

*

Rezerwacja oferty w okresie od 2017-12-07 do 2018-12-31
Okres pobytu 2017-12-07 - 2018-12-31
Hotele uczestniczące
  • Ibis

Oferta zawiera

  • ✔ do 100 dodatkowych punktów Rewards w ramach programu lojalnościowego Le Club AccorHotels
    ✔ do 30% zniżki dla rezerwacji dokonanych co najmniej 30 dni przed rozpoczeciem pobytu

Zrelaksuj się w hotelu ibis i w pełni wykorzystaj swój pobyt dzięki Pakietowi Ekstra Oszczędności! Znajdziesz w nim wszystko, czego Ci potrzeba i o wiele więcej!

Pakiet Ekstra Oszczędności to najlepsza oferta obejmująca zakwaterowanie, śniadanie w formie bufetu, dodatkowe korzyści i do 100 punktów Rewards Le Club AccorHotels za pobyt!


Nasz wybór