Zamknij

Obróć urządzenie dla lepszych wrażeń

ZAREZERWUJ TĘ OFERTĘ

ZAREZERWUJ TĘ OFERTĘ

Zamknij

Kiedy?

Pokój 1
1
0

Dodaj pokój

Więcej opcji

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

✴ Świąteczna Magia ✴

Celebruj Święta Bożego Narodzenia tak jak trzeba! Przeżyj niezapomniane chwile w najpiękniejszych miastach naszego regionu i odkryj urok lokalnych tradycji.

*

Okres pobytu 2018-11-19 - 2019-01-13

POLECAMY

 • Warszawa (pobyt od 14/12/2018)
  Pakiet zawiera: pobyt ze śniadaniem oraz wizytą na Świątecznym Jarmarku z przewodnikiem i voucherem na gorący napój.

  Kraków (pobyt od 1/12/2018)
  Pakiet zawiera: pobyt ze zwiedzaniem Starego Miasta oraz Jarmarku Świątecznego w Krakowie.

  Wrocław (pobyt od 1/12/2018)
  Pakiet zawiera: pobyt ze śniadaniem oraz grą miejską z nagrodami. Oferta dostępna jest wyłącznie dla pobytów od czwartku do niedzieli.

  Poznań (pobyt od 16/12/2018)
  Pakiet zawiera: pobyt ze śniadaniem oraz z codzienną dwu daniową kolacją z rozgrzewającym napojem świątecznym lub gorącą czekoladą. Oferta dostępna dla pobytów w dniach 16.12 - 29.12.2018.

  Trójmiasto (pobyt od 31/11/2018)
  Pakiet zawiera: pobyt ze śniadaniem i voucherem na rozgrzewający napój lub gorącą czekoladę oraz mapa świątecznych atrakcji w Trójmieście.

  Łódź (pobyt od 14/12/2018)
  Pakiet zawiera: pobyt ze śniadaniem oraz wizyta z przewodnikiem na Jarmarku Świątecznym.

  Praga (pobyt od 30/11/2018)
  Pakiet zawiera: pobyt ze śniadaniem, przejażdżka dorożką po Pradze oraz świąteczny poczęstunek (rozgrzewający napój oraz tradycyjne ciasto Trdelník).

  Budapeszt  (pobyt od 19/11/2018)
  Pakiet zawiera: pobyt ze śniadaniem oraz z poczęstunkiem na Świątecznym Jarmarku (rozgrzewający napój i deser).

  Bukareszt (pobyt od 3/11/2018)
  Pakiet zawiera: pobyt ze śniadaniem oraz ze zniżkami do 50% w wybranych sklepach i butikach.

Warszawa
Poznaj Stare Miasto w zimowej odsłonie! Zwiedź z przewodnikiem świąteczny jarmark i dowiedz się więcej o lokalnych tradycjach. Podczas spaceru rozgrzej się aromatycznym, świątecznym napojem!

Kraków
Sprawdź, jak Kraków prezentuje się w świątecznej atmosferze podczas wizyty na Jarmarku Bożonarodzeniowym z przewodnikiem. Posłuchaj historii o regionalnych zwyczajach i tradycjach Krakowa.

Wrocław
Odwiedź miasto Krasnali i zaplanuj wizytę na Świątecznym Targu. Nasyć zmysły sezonowymi aromatami i kolorami oraz odkrywaj ciekawostki na temat Wrocławia podczas gry miejskiej z nagrodami!

Poznań
Sposób na rozgrzanie atmosfery podczas nadchodzącej zimy? Odwiedź Jarmark Świąteczny na rynku Starego Miasta w Poznaniu. Znajdziesz tam szeroki wybór regionalnego rzemiosła oraz lokalnych przysmaków.

Trójmiasto
Zaplanuj zwiedzanie z naszą mapą świątecznych atrakcji! Sprawdź, jak pięknie wygląda Trójmiasto w bożonarodzeniowej odsłonie.

Łódź
Odwiedź Jarmark Świąteczny na najsłynniejszej ulicy miasta, Piotrkowskiej, albo połącz zakupy z atmosferą Bożego Narodzenia i pokieruj się do centrum Manufaktura.

Praga
Zarezerwuj pobyt z przejażdżką dorożką po świątecznej Pradze. Czeka na Ciebie istnie bajkowa sceneria. Usiądź wygodnie i podziwiaj zimową Pragę.

Budapeszt
Ciesz się wspaniałymi chwilami i świąteczną atmosferą w Budapeszcie. Nie zapomnij o wizycie na Świątecznym Targu, gdzie rozgrzejesz się aromatycznym, rozgrzewającym napojem i słodką niespodzianką!

Bukareszt
Świąteczne zakupy w pięknej stolicy Rumunii? Zarezerwuj pobyt i korzystaj ze zniżek nawet do 50% w partnerskich sklepach i butikach.